Pages

poniedziałek, 15 grudnia 2014

Wibo Pomadka Glossy Temptation

Hej:)
Z racji tego, że na dworze jest zimno nasze usta potrzebują dodatkowej pielęgnacji. Świetnym rozwiązaniem byłoby posiadanie pomadki, która pomoże ochronić nasze usta przed zimnem ale również nada im koloru. Takie właśnie zastosowanie znajduję w pomadce od firmy Wibo.Od producenta:Pomadka do ust z kolagenem. Zaprojektowana by uwodzić. Doskonałość kremowej konsystencji zapewnia nieskazitelny blask i połysk. Usta są nawilżone, przepełnione kuszącym i zmysłowym wyglądem. Komfort i elegancja na 100%.

Cena: ok 8 -9 zł

Opakowanie: Jest ono jak widzicie czarne, matowe. Na pierwszy rzut oka wygląda ono klasycznie elegancko. Gdyby nie napisy z boku opakowania nie wiedziałabym jakiej firmy jest ta pomadka. Logo znajduje się ono w środku opakowania, co jest dla mnie miłą odmianą. 


Kolor: Kolor na pierwszy rzut oka wydaje się ciemno brązowy. Natomiast po aplikacji jest to bardzo subtelny kolor, nie rzucający się w oczy, ale wpasowywujący się do klimatu jesień-zima. Moja pomadka jest w odcieniu nr 2.


Konsystencja: Jest ona bardzo kremowa, w zasadzie określiłabym, że jest to balsam koloryzujący do ust niż pomadka. Usta po niej są bardzo nawilżone.
Trwałość: Utrzymuje się na ustach standardowo jak każdy balsam.

Tak wygląda na ustach:


Jak podoba Wam się efekt?? Ja jestem nią zachwycona:) Polecam serdecznie:)

8 komentarzy :

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz jakiś ślad po sobie. Z chęcią Cię poznam i postaram odwdzięczyć się tym samym:)
Pozdrowienia dla Was wszystkich i miłego czytania:)